Sada 3 červených vín

Kód: 95
Tip
Neohodnoceno
1 105 Kč –5 %
Sap + Kin + Sap Q
1 105 Kč –5 % 1 050 Kč
Skladem

Sada tří červených vín z vinařství Shumi. Saperavi 2018, Kindzmarauli 2018 a Saperavi kvevri 2018

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově výhodnější sada tří červených vín z vinařství Shumi, oblasti Kakhetie, Gruzie. Sada je ideální volbou na dárek pro milovníky červených vín. Vřele doporučujeme přikoupit dárkové tašky, které naleznete v sekci Dárková balení.

Sada obsahuje: 

1 Saperavi - Červené suché víno z Gruzie. Ročník 2018. Odrůda Saperavi. Vinařství Shumi z oblasti Kakhetie, regionu Tsinandali. Objem 0,75 l. Obsah alkoholu 13% obj. Červené suché víno Saperavi bylo vyrobeno ze stejnojmenné odrůdy Saperavi, která je hojně pěstována v oblasti za pohořím Kavkaz. Hrozny byly sklizeny z vinic 560 metrů nad mořem zvaných Údolí Růží, které vlastní vinařství Shumi v obci Tsinandali. Víno má sytě červenou barvu, která připomíná zralé grantové jablko. Buket a chuť lesního ovoce jsou dobře rozvinuty a harmonicky se snoubí.

1 Kindzmarauli - Červené naturálně polosladké víno z Gruzie. Ročník 2018. Odrůda Saperavi. Vinařství Shumi z oblasti Kakhetie, regionu Kindzmarauli. Objem 0,75 l. Obsah alkoholu 12% obj. Červené polosladké víno Kindzmararauli bylo vyrobeno z odrůdy Saperavi v oblasti Kakhetie, vinařské mikrozóně Kindzmararauli AOC. Hrozny byly vypěstovány na vinici Nadolobari, která patří vinařství Shumi a nachází se v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Víno má sytě červenou barvu, intenzivní a charakteristický buket vín z odrůdy Saperavi. V chuti můžete cítit zralé lesní ovoce. Chuť i vůně jsou v harmonii. 

1 Saperavi kvevri - Suché červené kvevri víno z Gruzie. Ročník 2018. Odrůda Saperavi. Vinařství Shumi z oblasti Kakhetie, regionu Napareuli. Objem láhve 0,75 l. Obsah alkoholu 14% obj. Saperavi Kvevri je červené víno vyrobené z nejkvalitnějších hroznů odrůdy Saperavi vypěstovaných v mikrozóně Napareuli tradiční metodou v kvevri. Vinice zvaná "Satrabakho" se nachází na levém břehu řeky Alazani v nadmořské výšce 450 metrů nad mořem. Při výrobě tohoto vína byla aplikována tradiční Kakhetinská metoda v kvevri s dvouměsíční macerací podrcených hroznů. Víno následně zrálo 4 měsíce v dubnovém sudu, je charakterizováno sytě červenou barvou, rozvinutými kořenitými tóny, které se postupně rozvinou v aroma třešní a lesních plodů. Chuť je bohatá a dlouhotrvající, připomíná zralé lesní ovoce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená vína
Hmotnost: 4.2 kg